E godet biçiklistin, largohet nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E godet biçiklistin, largohet nga vendi i ngjarjes

11:40 | 10 Korrik 2019

Një ngasës i një veture pasi ka goditur një biçiklist ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Një biçiklist është lënduar pasi është goditur nga një automjet në Klinë.

“Është raportuar një aksident trafiku në mes të një automjeti NN i cili ka ikur nga vendi i ngjarjes dhe një biçiklisti mashkull K/Shqiptar.

Si pasojë e aksidentit biçiklisti ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor pastaj është liruar”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Komento: