E habitshme: Përleshet stjuardesa me udhëtarin, anulohet fluturimi Prishtinë-Shtutgart – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E habitshme: Përleshet stjuardesa me udhëtarin, anulohet fluturimi Prishtinë-Shtutgart

20:28 | 10 Qershor 2019

Për shkak të një konflikti mes një stjuardese e një udhëtari fluturimi Prishtinë-Shtutgart u anulua. Fluturimi nga Prishtina për në Shtutgart të Gjermanisë ishte planifikuar të ndodhte pasditen e së dielës.

Ani pse gjithcka ishte gati dhe udhëtarët hipën në aeroplan, pasi u nis, aeroplane u kthye mprasht.

Kjo për shkak të një konflikti mes një stjuardese dhe një udhëtari.

Ngjarjen e tregon njëri nga udhëtarët që pa gjithë situatën…

Edhe në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, e konfirmojnë anulimin e fluturimit.

E në kompaninë e cila kishte organizuar fluturimin, nuk japin detaje për arsyen e anulimit të fluturimit në fjalë.

Realizimi i këtij fluturimi ndodhi tek të hënën paradite.

Sipas të dhënave në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, ‘’Adem Jashari’’, kompania kreu fluturimin pas orës 10:00 të hënën.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!