E humbë betejën me kancerin, vdes regjisorja Vjosa Berisha – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E humbë betejën me kancerin, vdes regjisorja Vjosa Berisha

14:19 | 23 Qershor 2022

Ditën e sotme ka vdekur producentja , Vjosa Berisha.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj, Fatos Berisha përmes një postimi të në rrjetin social “Instagram”.

“Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër.

Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë. Familjet Berisha dhe Istrefi.”, ka shkruar ai.

Kujtojmë qe regjisorja Vjosa Berisha kishte kohe qe përballej me sëmundjen e kancerit.

Komento: