E ka dobësuar apo shëndoshur, ja ҫfarë i ka bërë karantina Fifit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E ka dobësuar apo shëndoshur, ja ҫfarë i ka bërë karantina Fifit

23:39 | 22 Maj 2020

Filloreta Raçi është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete që e bëri të humb shumë kilogramë.

Fifi është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Edhe karantina duket se i ka ndikuar pozitivisht dhe po duket në formë të mirë./ORAinfo/

Komento: