E keni parë Qëndresën në ditët e fundit të shtatzënisë, por a e keni vërejtur këtë detaj

15:11 | 07 Dhjetor 2018

Qëndresa Bajrami është gruaja e prezantuesit të njohur shqiptar, Labinot Gashit.

Ata janë martuar para një viti dhe dasma e tyre madhështore e me shumë të ftuar mori vëmendjën e publikut dhe u diskutua për disa javë rresht, përcjell ORAinfo.

Labi dhe Qëndresa, tani janë në pritje të bëhen prindër për herë të parë, e Qëndresa në këtë kohë është në ditët e fundit të shtatzënisë.

E në fotografitë që ajo i ka postuar në Instagram në prag të lindjes, Qëndresa duket aq bukur, por ajo çka bie në sy është se Qëndresa ëshë veshur e tëra në të zezë./ORAinfo/

Komento: