E keni parë shtëpinë super-luksoze të Leartës e Kushtrimit në Brezovicë, ja si duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E keni parë shtëpinë super-luksoze të Leartës e Kushtrimit në Brezovicë, ja si duket

12:58 | 23 Dhjetor 2018

Learta dhe Kushtrimi duket së këtë të dielë kanë vendosur ta kalojnë larg nga Prishtina.

Ata sot kanë shkuar në Brezovicë së bashku me djalin e tyre të vogël dhe nga atje Learta ka postuar fotografi, përcjell ORAinfo.

Por ajo çka nuk e kemi ditur më herët është se ata kanë një shtëpi kaq të bukur dhe luksoze atje e Learta e poston sot për herë të parë.

E si mbishkrim Learta ka vënë ‘shtëpi e ëmbla shtëpi’./ORAinfo/

Komento: