E keni parë të dashurën e ‘Gokhanit’ nga ‘Zonja Fazilet’, kaq e bukur është ajo

14:00 | 23 Dhjetor 2018

Tolga Gulec është aktori shumë I njohur turk që arriti me rolet e tij të jetë shumë i njohur jo vetëm në Turqi por edhe me gjerë.

Në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e tij të ‘Gokhanit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ai dhe e dashura e tij turke janë paraqitur shumë herë në publik bashkë dhe në fotografitë që I kemi parë, na bëjnë të kuptojmë se Tolga ka të dashurën më të bukur nga të gjithë./ORAinfo/

Komento: