E kërkoi Milan, po transferohet te Man Utd – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E kërkoi Milan, po transferohet te Man Utd

23:32 | 26 Janar 2019

Chelsea është lidhur me një lëvizje për Nicolo Barella të Cagliarit këtë muaj, si një zëvendësim i mundshëm për Csec Fabregas.

Megjithatë, sipas Gazzetta Dello Sport, italian mund të jetë në rrugën e tij për Old Trafford për një marrëveshje me vlerë £ 50m përcjell ORAinfo.

Barella, i cili vepron kryesisht si një mesfushor, ka tërhequr gjithashtu interesin e Interit dhe Milanit por duket se skuadrat e Serie A nuk është e gatshme të paguajë një shumë të tillë për 21-vjeçarin./ORAinfo/

Komento: