E kërkoi Milani, rrossonerët marrin lajm e papritur për “Pirlon e ri” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E kërkoi Milani, rrossonerët marrin lajm e papritur për “Pirlon e ri”

21:18 | 15 Shkurt 2019

Sandro Tonali i quajtur “Pirlo i ri” po tërheq vëmendjen e shumë skuadrave, duke përfshirë Milanin, Interit, Juventusit, Chelseas dhe Liverpoolin.

Ylli nga Serie B ka qenë shumë mbresëlënës me performancat e tij dhe fitoi një thirrje deri në ekipin e fundit të Roberto Mancinit në Itali përcjell ORAinfo.

Duke folur për temën e të riut, kryetari i Brescia, Massimo Cellino tha se do ta “blindonte” yllin e ri nga ekiper tjera.

“Tonali ? Duhet ta mbroj atë, ai është i mirë, por ka aq shumë presion ndaj tij dhe në kohët e fundit nuk më pëlqen, ai nuk duhet të jetë i kënaqur, por gjithnjë përpiqet të përmirësohet”, ka thënë kryetari i Brescias./ORAinfo/

Komento: