E kërkoi Milani, super-futbollisti po transferohet falas atje ku pak kush e mendonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E kërkoi Milani, super-futbollisti po transferohet falas atje ku pak kush e mendonte

11:24 | 30 Janar 2019

Arsenali, West Ham dhe Newcastle janë interesuar për e mesfushorin, Youri Tielemans e të marrin atë në formë të huazimit nga Monako, përcjell ORAinfo.

Leicester ishte në bisedime me Monakon mbi një marrëveshje prej 20 milionësh për Tielemans, por menaxherja Claude Puel refuzoi ofertën e klubit të hënën.

Në anën tjetër Arsenali po kërkon të sjellë deri në dy nënshkrime të reja përpara afatit të së enjtes, konfirmoi Unai Emery i cili mund ta rrëmbejë yllin e ri.

Kujtojmë se ylli i Belgjikës po kërkohet me ngulm dhe nga MIlani./ORAinfo/

Komento: