E kërkonte Milani, po e transferon Chelsea – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E kërkonte Milani, po e transferon Chelsea

11:31 | 07 Shkurt 2019

Gjiganti anglez, Chelsea ka hyrë në ‘luftë’ për transferimin e lojtarit francez i cili po kërkohet me ngulm edhe nga Milan dhe Arsenal.

Boubacar Kamara që mund të luajë edhe si qendërmbrojtës ka kontratë me Marseillen deri në vitin 2020, përcjell lajmi.

Chelsea është shumë afër transferimit të Kamaras, por që duhet t’i poshtë edhe Arsenalin e Milanin.

19 vjeçari gjithashtu është pjesë e kombëtares së Francës, ku aktualisht luan me Grupmoshat U-20.

Komento: