E kërkuan top-ekipe, Skriniar firmosë me këtë ekip – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E kërkuan top-ekipe, Skriniar firmosë me këtë ekip

23:25 | 09 Shkurt 2019

Milan Skriniar dhe Inter kanë arritur një marrëveshje mbi një kontratë të re, raporton Corriere dello Sport përcjell ORAinfo.

23-vjeçari është kthyer në sy të Manchester United, i cili thuhet se ka rreshtuar një ofertë verore për të.

Interi, megjithatë, është i vendosur ta mbajë atë dhe ta ketë kryer atë në një marrëveshje që zgjat deri në vitin 2023 dhe do të marrë pagën e tij deri në 3 milionë euro./ORAinfo/

Komento: