E kryer! Për këtë skuadër do të luajë Sanchez – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E kryer! Për këtë skuadër do të luajë Sanchez

09:59 | 14 Gusht 2019

Alexis Sanchez mund të përfundojë në rezervat e Manchester United nëse nuk zhvendoset jashtë, raporton The Sun.

Ole Gunnar Solskjaer është i gatshëm për të transferuar 30-vjeçarin, por paga e tij prej 505,000 në javë do të thotë që United duhet të paguajë një pjesë të madhe të këtij totali për ta dërguar atë në huazim diku tjetër, përcjell ORAinfo.

Romët janë të interesuar për Sanchez por nëse një marrëveshje nuk mund të arrohet, atëherë Kiliani mund ta gjejë veten në ekipin rezervë të United ./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!