E “lënë mëndët” Allegrin, po ia merr yllin e madh Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E “lënë mëndët” Allegrin, po ia merr yllin e madh Milanit

16:49 | 04 Shkurt 2019

Juventusi po mendon që ta transferojë qendërmbrojtësin e Milanit, Alessio Romagnoli, raporton TMW përcjell ORAinfo.

Bianconerët janë të prirur për të forcuar rradhët e tyre mbrojtëse gjatë verës dhe janë të gatshëm të rindezin interesin për një lojtar që ata kanë qenë të lidhur me të në të kaluarën.

Ish-lojtari i AS Roma dhe Sampdoria është në marrëveshje me Rossonerët deri në qershor 2022 dhe mund të jetë i entuziazmuar nga shansi për t’u bashkuar me gjigantin italian të ardhshëm verën e ardhshme./ORAinfo/

Komento: