“E lënë mëndët” Perezin, ofron dy yjet e mëdha plus para për Mbappen

10:11 | 17 Dhjetor 2018

Kylian Mbappé, pranon që largimin e tij nga Parisi në këtë sezon, nëse rezultatet e pritura nuk janë arritur, e Florentino ka ndryshuar planin e transferimit të tij përcjell ORAinfo.

Real Madrid ka marrë shumë kohë për të mbyllur ardhjen e zëvendësuesit të Cristiano Ronaldo. Edhe Marcelo ka pranuar se ndjen mungesën e asaj që është për lojtarin më të mirë në botë, por se ata ende kanë një futbollist dhe kampion të elitës në çdo pozitë në fushë.

Dëshpërimi nga Madridi është i tillë që ata janë të gatshëm për të dhuruar Benzema dhe Isco në operacion të lidhin Mbappé, por PSG nuk dëshiron lojtarë si monedhë, por paratë si ata duhet të jenë të mbrojtura në qoftë se ata të zbuluar ndonjë skandal për mënyrën për të kryer financat tuaja.

Kësisoj , Perez i ka thënë jo mundësisë së transferimit të Neymarit dhe fokusin e kanë te Mbappe./ORAinfo/

Komento: