‘E mira e urta jeme’, Remzie Osmani e përcjell vajzën në aeroport për mërgim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘E mira e urta jeme’, Remzie Osmani e përcjell vajzën në aeroport për mërgim

10:23 | 21 Shtator 2022

Këngëtarja kosovare, Remzie Osmani vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në shoë-bizin shqiptar.

Që kur u paraqit në skenë, ajo spikati me zërin e saj të veçantë, duke fituar kështu një numër të madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.

Ani pse ka kaluar kohë e gjatë, Remzia edhe këtë verë ka qenë shumë e angazhuar nëpër shumë dasma dhe ahengje familjare.

Se fundmi Remzija ka publikuar një foto ku shfaqet nga aeroporti i Prishtinës. E

Duket që ajo ka dalë ta përcjell vajzën e saj, Riolën për mërgim. Kjo e fundit është martuar kohë me parë dhe jeton jashtë vendi.

‘E mira e urta jeme <3<3’, ka qenë përshkrimi që Remzia i ka bërë kësaj fotoje. /ORAinfo/

Komento: