E mori nga Milani, ja çfarë vendimi ka marrë Chelsea për Higuanin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E mori nga Milani, ja çfarë vendimi ka marrë Chelsea për Higuanin

16:00 | 15 Shkurt 2019

Chelsea është i bindur se mund të blejë Gonzalo Higuain nga Juventusi këtë verë për më pak se çmimi i rënë dakord prej € 36 milion raporton ESPN FC.

31-vjeçari u bashkua me Blutë në hua në janar me një opsion prej 36 milion euro për të blerë, dhe Chelsea besojnë se ata mund ta negociojnë këtë taksë përcjell ORAinfo.

Higuain ka shënuar dy gola në katër paraqitje deri tani për ekipin e Sarrit./ORAinfo/

Komento: