E papritur !Ja cilin trajner e duan futbollistët e United në “Old Trafford”

16:03 | 18 Janar 2019

Lojtarët e Manchester United dhe stafi i stërvitjes kërkojnë që Ole Gunnar Solskjaer të jepet punë e përhershme në Old Trafford në fund të sezonit, raporton Daily Mail përcjell ORAinfo.

Norvegjezi ka fituar gjashtë ndeshjet e para në krye të Djajëve të Kuq dhe ka instaluar energji të freskët në stilin e tyre të lojës që nga marrja e detyrës si menaxher i ekipit anglez.

Lojtarë të tillë si Paul Pogba dhe Jesse Lingard tashmë kanë dalë dhe zbuluan se sa ata kënaqen duke luajtur nën urdhrat e Solskjaer./ORAinfo/

Komento: