E papritur, ja ku po përfundon Ozil – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E papritur, ja ku po përfundon Ozil

16:50 | 15 Janar 2019

Unai Emery mbetet i etur të largojë Mesut Ozil gjatë afatit të transferimit të dimrit dhe Arsenali, sipas TMW, i ofroi lojtarin gjerman Juventusit dhe Interit përcjell ORAinfo.

Fituesi i Kupës Botërore ka qenë i lidhur ngushtë me të dyja skuadrat në të kaluarën dhe një kalim i menjëhershëm në Serie A mund të jetë në planet e tij.

Që nga ardhja e trajnerit Unai, Ozil nuk ka pasur hapësirë në ekipin e parë të Arsenalit, prandaj ai siç duket do të largohet./ORAinfo/

Komento: