E papritur, një person nudo futet në fushë dhe ndërpren ndeshjen Granada – Man United – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E papritur, një person nudo futet në fushë dhe ndërpren ndeshjen Granada – Man United

22:02 | 08 Prill 2021

Një person nudo futet në fushë dhe ndërpren ndeshjen Granada – Man United.

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Granadas dhe Manchester United, çerekfinalja e parë në kuadër të Europa Ligës.

Ndeshja u ndërpre në minutën e 5-të, për shkak se një tifoz hyri nudo në fushë duke vrapuar. Kamerat e kapen pjesën e fillimit por më vonë u fokusuan te lojtarët.

Ky moment ishte më epik duke marr edhe parasysh se tifozët nuk lejohen në stadium shkaku i pandemisë Covid-19.

Kjo është ndeshja e parë çerekfinale ndërmjet Granadas dhe Manchester United, e dyta kthyese luhet pas një jave në “Old Trafford”.

Komento: