E papritur! Pogba po kthehet në Juventus?

00:00 | 04 Qershor 2019

Duket se skuadra e Juventusit dëshiron ta kthejë Pogban në skuadër.

Kampionët e Serie A janë gati të marrin një hap të madh në merkaton e verës.

Skuadra e Juventus raportohet të kenë kontaktuar agjentin e njohur, Mino Raiola, lidhur me Paul Pogba.

Sipas Di Marzio, ‘Biankonerët’ kanë për synim të rikthejnë në skuadër mesfushorin e Manchester United, Paul Pogba dhe për këtë arsye kanë kontaktuar me Raiolan.
United duhet që së shpejti të vendos për të ardhmen e lojtarit, pasi Juve nuk është skuadra e vetme që ka interesim.

Më herët gjatë ditës është raportuar se Real Madrid po ofron deri në tre lojtarë për shërbimet e lojtarit.

Edhe francezi vet ka shprehur dëshirën për kalim tek Real Madrid, por pasi një kohë kishte luajtur me Juven, kjo ofertë mund të jetë joshëse për fituesin e Kupës së Botës.

Komento: