E papritur: Real Madrid po e largon super-yllin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E papritur: Real Madrid po e largon super-yllin

23:14 | 23 Dhjetor 2018

Një veprim i papritur do të vijë nga Real Madridi.

Santiago Solari nuk ka fituar besimin e bordit të Real Madridit, andaj do të largohet me të përfunduar ky sezon.

Skuadra spanjolle po e kërkon një trajner të ri, andaj në listë janë Jose Mourinho dhe Mauricio Pochettino.

Trajneri portugez është duke i prirë garës, por nuk përjashtohet as argjentinasi nga gara.

Manchester United po tenton ta transferoj Pochettinon, por që madrilenët janë të gatshëm ta ofrojnë edhe Gareth Balen në ofertën e tyre.

Komento: