E papritur, zbulohet skuadra e re e Cavanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E papritur, zbulohet skuadra e re e Cavanit

16:36 | 23 Shkurt 2019

Chelsea do të përpiqet të nënshkruajë Edinson Cavani nga Paris Saint-Germain nëse Eden Hazard largohet për Real Madridin, raporton Le10Sport përcjell ORAinfo.

Hazard ka qenë i lidhur me një lëvizje në Real Madrid dhe mund të largohet në verë. Edhe pse Chelsea u është dhënë kohët e fundit një ndalim për transferimin, ata do të apelojnë vendimin e FIFA-s.

Duke pasur nevojë për një burim të ri golash, nëse Hazard shkon, ata do t’i drejtohen sulmuesit uruguaian, i cili ka shënuar 22 gola në të gjitha garat këtë sezon./ORAinfo/

Komento: