E pyesin për raportin me vjehrrën, Fjolla befason me përgjigjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E pyesin për raportin me vjehrrën, Fjolla befason me përgjigjen

18:31 | 11 Korrik 2019

Fjolla Svirca është tani një emër tejet i njohur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Alban Mehmetit, përcjell ORAinfo.

Fjolla është gjithmonë në qendër të medieve rozë e krejt kjo falë paraqitjeve të saj.

Ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale me imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka hapur një pyetsor në Instastory.

Dhe në pyetjen për raportin me vjehrrën, ajo ka treguar se ka raport shumë të mirë me nënën e Albanit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!