E pyesin se cilën nga kunatat do më shumë, Learta jep përgjigjen që s’e prisnit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E pyesin se cilën nga kunatat do më shumë, Learta jep përgjigjen që s’e prisnit

23:44 | 25 Qershor 2019

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta, po vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik.

Është pamja e saj ajo që e bëri tejet të njohur dhe të komentuar, përcjell ORAinfo.

Përveç punës që bën, Learta është shumë e përfolur sidomos për raportin që ka me kunatat e saj.

Sot, atë e kanë pyetur se cilën nga kunatat do më shumë, e përgjigja e saj ishte se të katërtat i do sikur t’i kishte motra./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!