E shantazhoi me publikim të fotografive, arrestohet në Prishtinë shtetasi i Shqipërisë

19:53 | 20 Nëntor 2023
e-shantazhoi-me-publikim-te-fotografive,-arrestohet-ne-prishtine-shtetasi-i-shqiperise

Sot në Prishtinë është arrestuar një person shtetas i Shqipërisë nën dyshimin për veprat shtrëngim dhe kanosje.

”Personi i dyshuar përveç që ka kanosur viktimën i njëjti ka detyruar që të mabajnë një lidhje pa vullnetin e saj duke e shantazhuar me publikimin e disa fotografive”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Tutje bëhet e ditur se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Komento: