E shtuna tragjike, dy persona mbyten në plazhet e Shqipërisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E shtuna tragjike, dy persona mbyten në plazhet e Shqipërisë

18:32 | 02 Korrik 2022

Sezoni i verës ka nisur.

Dy persona kanë humbur jetën ndërsa laheshin në det pasditen e së shtunës.

Raportohet se bëhet fjalë për dy 66-vjeçarë, njëri humbi jetën në Borsh dhe tjetri në Kavajë.

Rreth orës 17:33, 66-vjeçari S. M., dyshohet se ka pësuar arrest kardiak ndërsa notonte në plazhin e Borshit. Kurse, rreth orës 17:40, V. N., 66 vjeç, është mbytur ndërsa notonte në plazhin e Kavajës.

Komento: