E tepron Afrona, shfaqet pa riçipeta në publik

16:24 | 19 Maj 2024

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të, përcjell ORAinfo.

E se fundmi ish-çifti ka bërë bujë të madhe në mediat roze.

Afrona e ka zhvilluar një podcast me ish-burrin e saj Blero Muharremin.

Në këtë intervistë plotë emocionë ish-çifti janë rrëfyer për ndarjen e tyre.

Në një minutë, kuptohet se është fjala për një intervistë tejet emocionale, mes lotëve.

Sidoqoftë Afrona vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Afrona se fundmi është lajmëruar nga Franca. Atje ajo ka marrë pjesë në një ceremoni private.

E veshur bardh dhe e rregulluar me stil, ajo që bie në sy është që Afrona nuk ka veshur fare riçipeta.

Kaq joshëse po duket ajo në këto imazhe. /ORAinfo/

Komento: