E tepron Enca, e nxjerr gjoksin gjigant gjatë qëndrimit në Dubai! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E tepron Enca, e nxjerr gjoksin gjigant gjatë qëndrimit në Dubai!

12:29 | 25 Maj 2022

Enca është njëra ndër këngëtaret që numëron hite të shumta.

Por kohëve të fundit ajo është distancuar nga muzika.

Megjithatë, ajo nuk është distancuar edhe nga rrjetet sociale.

Ajo është mjaftë aktive në profilin e saj të ‘Instagramit’, ku edhe ndan video dhe imazhe nga përditshmëria.

Këngëtarja gjithashtu komentohet shumë rreth pushimeve të saj të shumta, sidomos në Dubai.

Derisa ajo po qëndron atje po sjell edhe imazhe të shumta e veshur në bikini.

E së fundi në ‘Instastory’ ajo ka postuar e veshur në bikini, por në numër më të vogël.

Në gjoksin e madh ajo ka veshur bikinit e vogla kështu duke zbuluar thuajse të gjitha.

Enca njihet për guximin e saj sa i përket veshjes dhe provokimeve.

Pamje të nxehta nga Enca duke provokuee me gjoksin gjigant…

Komento: