E thjeshtë dhe e bukur, Afrona do ta bëjë Bleron të dashurohet edhe njëherë në të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E thjeshtë dhe e bukur, Afrona do ta bëjë Bleron të dashurohet edhe njëherë në të

22:56 | 20 Maj 2020

Afrona Dika po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e thjeshtë dhe si gjithmonë e bukur./ORAinfo/

Komento: