E thotë Mane, këtë fanellë do ta vesh ai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E thotë Mane, këtë fanellë do ta vesh ai

15:07 | 28 Janar 2019

Sadio Mane, nuk e ka ndërmend të largohet nga Liverpooli.

Ai është shprehur duke thënë se nuk i ka kushtuar fare vëmendje spekulimeve që e lidhën atë me një kalim te Real Madridin përpara se të nënshkruante një kontratë të re në Liverpool përcjell ORAinfo.

“Spekulimi është pjesë e futbollit. Ju vetëm mësoni të jetoni me të dhe të mos e merrni atë shumë seriozisht. Gjithçka që mund të them është se shqetësimi im i vetëm është Liverpool” , ka thënë Mane.

Vetë sulmuesi, ka qenë pjesë e rëndësishme e ekipit të Jurgen Kloop./ORAinfo/

Komento: