E transferoi këtë verë, Milanit po ia rrëmbejnë super-lojtarit

16:56 | 31 Dhjetor 2018

Sipas Tuttosport, ekziston edhe Diego Laxalt në listën e dëshiruar të Lazio-s për tregun e janarit.

Biancocelesti po kërkon një futbollist të majtë të aftë për të sulmuar dhe për të mbrojtur përcjell ORAinfo.

Lojtari i Milanit, i cili nuk luan aq shpesh sa pritej, mund të jetë profili i përsosur për Lazion, i cili ende vazhdon të ndjekë lojtarë të tjerë si Zappacosta nga Chelsea./ORAinfo/

Komento: