E veshur e rregulluar si ‘loҫkë’ e vërtetë, Lotina ‘provokon’ me pozat e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

E veshur e rregulluar si ‘loҫkë’ e vërtetë, Lotina ‘provokon’ me pozat e fundit

00:00 | 20 Qershor 2019

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe paksa provokative me mëyrën se si ka pozuar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!