E veshur e rregulluar tejet bukur, Qëndresa është bërë si ‘kukull’ sonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E veshur e rregulluar tejet bukur, Qëndresa është bërë si ‘kukull’ sonte

22:28 | 17 Prill 2020

Qëndresa Bajrami u bë e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Ajo është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

Komento: