E veshur me fustan shumë të shkurtër me lule, Violeta zbulon më shumë se ç’duhet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E veshur me fustan shumë të shkurtër me lule, Violeta zbulon më shumë se ç’duhet

19:40 | 27 Janar 2021

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, shkruan ORAinfo.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo kohëve të fundit ka qenë pjesë e medieve roze, sidomos pas ndryshimeve të mëdha qe ka bërë.

Violetën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit të publikuar ajo shihet e veshur me një fustan shumë të shkurtër ku ka zbuluar këmbët./ORAinfo/

Komento: