E veshur me shumë stil, ja si duket Arbnora në muajt e fundit të shtatzanisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E veshur me shumë stil, ja si duket Arbnora në muajt e fundit të shtatzanisë

19:53 | 15 Janar 2020

Ata të dy së shpejti do të bëhen prindër të fëmijës së parë.

Futbollisti i njohur shqiptar Taulant Xhaka, që është vëllau i futbollistit të Arsenalit, Granit Xhaka, edhe pak ditë e ndajnë për të përjetuar ndjenjën e të qenurit prind për herë të parë.

Ai dhe gruaja e tij Arbnora, së fundmi kanë publikuar një fotografi ku shihen të buzëqeshur në pritje të fëmijës së tyre.

Futbollisti i Baselit tash e sa kohë ka bërë të ditur se po pret të bëhet baba.

Dhe duket se momentet e fundit ai po i pret me padurim.

Komento: