E veshur me të bardha, motra e Afërditës i lë pa fjalë të gjithë me bukurinë e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

E veshur me të bardha, motra e Afërditës i lë pa fjalë të gjithë me bukurinë e saj

09:51 | 22 Prill 2019

Ajo ka marrë vëmendje të madhe me bukurinë e saj.

Bëhet fjalë për Jehona Dreshajn, motrën e ish-missit Afërdita Dreshaj. Jehona për shumë kënd është e njohur, pasi që ajo është mjaftë e përfolur në mediat rozë.

Bukuria e saj natyrale dhe linjat trupore bëjnë atë të jetë mjaftë e ndjekur edhe në rrjete sociale.

Jehona festën e Pashkës e ka festuar duke pirë dhe duke u argëtuar, ku shfaqet joshëse në të bardha.

Komento: