Edhe burri i Gëzimes shkon me votuar, e merr vajzën me vete – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edhe burri i Gëzimes shkon me votuar, e merr vajzën me vete

15:42 | 17 Tetor 2021

Gëzime Hamzaj, tani më është figurë publike.

Që kur ajo u martua me djalin e këngëtares së njohur, Remzie Osmani, u bë pjesë edhe e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Çdo gjë rreth saj përmban lajm dhe natyrisht që është e ndjekur nga një numër i madh ndjekësish.

Gëzimja është shumë aktive dhe në rrjetet sociale, ku tregon shumëçka nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka treguar se burri i saj, Hamza, ka shkuar për të votuar dhe padyshim se me vete ka marrë edhe vajzën e tij të vogël./ORAinfo/

Komento: