Edhe këtë veprim e bën Learta, e dërgon djalin kaq të vogël në intervistë

19:29 | 11 Dhjetor 2018

Learta Jakupi është nusja e djalit të këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit.

Ajo dhe burri i saj Kushtrimi u bënë shumë të përfolur në publik që pas fejesës së tyre dhe më vonë dasma e tyre madhështore dhe me shumë të ftuar, ka zënë jo pak hapsira në mediat rozë, shkruan ORAinfo.

Ata të dy tani kanë një djalë, Matinin, dhe që e kanë bërë shumë të njohur për publikun që në lindjen e tij.

Krahas angazhimve në profesion dhe në familje Learta ia del edhe të gjejë kohë për rrjete sociale në të cilat është shumë aktive. E sot, ajo ka postuar një fotografi të djalit të saj, ku shihet me mikrofon në dorë dhe që duket sikur do të jap intervistë./ORAinfo/

Komento: