Edhe “Kosova” prezente në ndeshjen Liverpool – Chelsea – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Edhe “Kosova” prezente në ndeshjen Liverpool – Chelsea

21:16 | 14 Gusht 2019

Po zhvillohet ndeshja mes Liverpoolit dhe Chelseas.

Superkupa e Evropës në Stamboll po ndiqet direkt në tribuna edhe nga një numër i tifozëve kosovarë të këtyre dy skuadrave.

Liverpool dhe Chelsea kanë filluar duelin e tyre në Superkupën e Evropës.

Ndeshja e madhe në Stamboll ka zgjuar interesim të madh edhe tek tifozët kosovarë të këtyre dy skuadrave.

Gjatë ditës por edhe në mbrëmje, në rrjetet sociale janë publikuar fotografi të ndryshme të kosovarëve që kanë vendosur të udhëtojnë për në Stamboll për të ndjekur ndeshjen e madhe.

Komento: