Edhe pak ditë do të bëhet nuse, por shikoni ҫfarë po bën sot Afrona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edhe pak ditë do të bëhet nuse, por shikoni ҫfarë po bën sot Afrona

15:55 | 31 Gusht 2019

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se po relaksohet në një vend të qetë./ORAinfo/

Komento: