“Edhe pak i vjet i boj 80 vjet”, Xhbanja befason me postimin në ditëlindjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Edhe pak i vjet i boj 80 vjet”, Xhbanja befason me postimin në ditëlindjen e saj

17:18 | 20 Shtator 2021

Aktorja e njohur, Arjola Demiri feston sot ditëlindjen.

Demiri ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe më të dashurit e saj.

Aktorja fillimisht ka postuar një video në ”InstaStory”, ku ka treguar se sot është ditëlindja e saj.

”Edhe pak i vjet i boj 80 vjet”, ka shkruar Demiri krahas videos.

Ajo nuk ka treguar se sa vjet po i bën. Kujtojmë qe Arjola është nënë e tre fëmijëve. /ORAinfo/

Komento: