Edhe pak kohë do të varroset djali i tij, gjendja e Nexhat Dacit aspak e mirë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edhe pak kohë do të varroset djali i tij, gjendja e Nexhat Dacit aspak e mirë

12:07 | 27 Janar 2019

Nexhat Daci është shfaqur për herë të parë pasi djali i tij humbi jetën.

Daci bashkë me pjesën tjetër të familjes shihen në hollin e Kuvendit të Kosovës ku edhe po mbahen homazhet, raporton Periskopi.

Si çdo prind për humbjen e fëmijës së tij, edhe Daci sot po duket i thyer dhe shumë i mërzitur.

Arian Daci, zëvendësministër i Diasporës humbi jetën dje në Brezovicë pasi një ortek bore e zuri përfundi.

Komento: