Edhe presidenti Thaçi reagon pas lirimit nga burgi të Sylejman Selimit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edhe presidenti Thaçi reagon pas lirimit nga burgi të Sylejman Selimit

14:28 | 25 Janar 2019

Edhe presidenti i Kosovës, Sylejman Selimi, ka reaguar pas lirimit të ish-komandantit të UÇK-së, Sylejman Selimit.

Duke e quajtur hero të gjallë, Thaçi ka thënë se Kosova me lirimin e Sylejman Selimit është më e mirë dhe më e sigurt.

Ky është postimi i presidentit në Facebook për lirimin e Sylejman Selimit:

Me heroin e gjallë, gjeneralin Sylejman Selimi në liri, Kosova është më e mirë dhe më e sigurt.

Komento: