Edhe Ramush Haradinaj i uron Kurtit shërim të shpejtë nga koronavirusi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edhe Ramush Haradinaj i uron Kurtit shërim të shpejtë nga koronavirusi

12:50 | 28 Tetor 2020

Kreut të VV-së, Albin Kurti, shërim nga koronavirusi i ka uruar edhe i pari i AAK-së, Ramush Haradinaj.

Ky i fundit në llogarinë e tij në Facebook ka postuar një fotografi me Kurtin.

Në të, ai i ka uruar shërim të shpejtë Kurtit dhe të gjithë qytetarëve që janë prekur nga COVID-19.

“Z.Albin Kurti dhe të gjithë qytetarëve të prekur nga Covid-19, iu dëshiroj shërim të shpejtë”, ka shkruar Haradinaj.

Komento: