Edi Rama a ka frikë nga Ilir Meta? Vjen përgjigja epike – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Edi Rama a ka frikë nga Ilir Meta? Vjen përgjigja epike

22:30 | 07 Janar 2019

Raportet ne mes të presidentit shqiptar Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama nuk janë në nivelin më të mirë.

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta i ftuar në Neës24 u pyet edhe për marrëdhënien e tij me Ramën.

I pyetur nëse ka frikë Rama nga Meta, presidenti e ka mohuar.

“Sigurisht që këtu (në takime) Rama është shumë mirëkuptues dhe bashkëpunues”, u shpreh ai.

Meta tha se nuk ka patur asnjë reagim nga Rama lidhur me mosdekretimin e largimit të Bushatit dhe zëvendësimin e Cakajt në ministrinë e jashtme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!