Edi Rama poston gabimisht foto me buzë të lyera, e papritur çka i bëjnë studentët

10:17 | 13 Dhjetor 2018

Shqipëria po përballet me protesta të mëdha.

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar një foto të pazakontë në profilin e tij në Instagram.

Kreu i qeverisë shqiptare, shfaqet i relaksuar para pemës së Vitit të Ri, por ajo që tërheq vëmendje është pamja e tij.

Në foto, Rama shfaqet me syza dhe buzë të lyera me ngjyrë të kuqe. Me gjasë kryeministri ka qenë duke provuar efektet që mund t’u japësh fotove në Instagram dhe pa dashje e ka publikuar atë.

Por ka ndërhyrë sërish duke e fshirë foton nga profili i tij.

Nuk dihet cili ka qenë qëllimi i kësaj fotografie të Ramës por mund të mendohet se ndoshta kryeministri po teston një look të ri.

Komento: