Edi Ramës i ndodh me e keqja në seancë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Edi Ramës i ndodh me e keqja në seancë

11:42 | 14 Shkurt 2019

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është sulmuar me ngjyrë në fytyrë gjatë seancës së sotme parlamentare.

Ishte deputeti Edi Paloka ai që qëlloi me bojë në fytyrë kryeministrin Edi Rama.

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi ka përjashtuar nga seanca e sotme deputetin demokrat pas këtij
veprimi.

Kur Paloka nuk pranoi të largohet nga salla, Ruçi vendosi që të ndërpresë seancën.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!