Edona e Miloti bashkë në darkë, por shikoni veprimin e ҫuditshëm të Milotit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona e Miloti bashkë në darkë, por shikoni veprimin e ҫuditshëm të Milotit

16:26 | 05 Janar 2019

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Mjaft aktiv është edhe Miloti i cili ka publikuar sot një foto me motrën e saj.

Shenja e vendosur në syrin e tij, është gjëja që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: