Edona ftohet në një dasmë në Kanada, vesh fustanin me të bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona ftohet në një dasmë në Kanada, vesh fustanin me të bukur

14:49 | 21 Shtator 2022

Këngëtarja kosovare, Edona Llalloshi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e përkushtuar, duke treguar se familja është gjëja më e rëndësishme për të, shkruan ORAinfo.

Por, këngëtarja është shumë e angazhuar edhe në profesionin e saj, pasi që pothuajse në çdo mbrëmje është e ftuar në dasma e ahengje.

Edona se fundmi po qëndron në Toronto të Kanadasë, se bashku me vëllanë e saj, Miloti.

Atje Edona ka kënduar në disa dasma e ahengje.
Ndërsa mbrëmë, Edona ka qenë e ftuar në një dasmë se bashku me Milotin.

E veshur me fustan të gjatë e të bardhë, Edona ka shkëlqyer. /ORAinfo/

Komento: